systemy wspomagające słyszenie

 

RS_Unite_LineUp_2nd gen_white

 

Bezprzewodowe akcesoria Interton używają prawdziwie bezprzewodowej łączności, które łączą się automatycznie z Twoimi aparatami słuchowymi bez potrzeby zakładania dodatkowych adapterów na szyję. Z bezprzewodowymi akcesoriami masz możliwość słyszeć wszystko wyraźnie bez względu na otoczenie w jakim się znajdziesz.

Mini Mikrofon to łatwy, niezawodny sposób na słuchanie rozmów. Przekazuje mowę lub muzykę bezpośrednio do bezprzewodowych aparatów słuchowych. Wystarczy przekazać go przyjacielowi, członkowi rodziny lub zbliżyć do głośnika i przesłać dźwięk bezpośrednio do uszu. Usłyszysz wszystko jasno i wyraźnie, nawet w hałaśliwym otoczeniu, takim jak konferencja czy restauracja.

Streamer telewizyjny 2 przywraca przyjemność oglądania twoich ulubionych programów telewizyjnych z rodziną lub przyjaciółmi. Przesyła on doskonałej jakości dźwięk stereo z TV lub jakiegokolwiek źródła audio bezpośrednio do twoich bezprzewodowych aparatów słuchowych. Z TV Streamerem 2 możesz regulować głośność z telewizji i twojego otoczenia, dzięki temu możesz cieszyć się oglądaniem telewizji i nadal śledzić konwersacje wokół ciebie.

Mały Klips Telefoniczny 2 łączy twoje aparaty słuchowe do telefonu komórkowego z Bluetooth, dzięki czemu możesz rozmawiać z przyjaciółmi i rodziną. Nawet w hałaśliwych otoczeniach, takich jak restauracja czy ruch uliczny możesz cieszyć się konwersacją telefoniczną ze wspaniałym, czystym dźwiękiem. Możesz również użyć Klips Telefoniczny 2 do słuchania muzyki w wysokiej jakości dźwięku stereo a także do sterowania ustawieniami aparatów słuchowych.

Dzięki intuicyjnemu Pilot 2, obsługa aparatów słuchowych nigdy nie była tak łatwa. Możesz ustawić głośność w jednym lub dwóch aparatach, zmieniać programy lub łatwo przełączać się pomiędzy telewizją, radiem lub komputerem. Duży jasny wyświetlacz LCD w czytelny sposób pokazuje aktualnie stosowany program, głośność i poziom naładowania baterii.