partnerzy

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJWIĘKSZYMI PRODUCENTAMI W DZIEDZINIE APARATÓW SŁUCHOWYCH Aparaty słuchowe Firmy Audio Service są sprzedawane w Polsce od 1997 roku i charakteryzują się bardzo dobrym wykonaniem produkcji Niemieckiej. Idealne dopasowanie obudowy do kanału słuchowego oraz kształtu ucha możliwe jest dzięki utrzymaniu rygorystycznych parametrów produkcji oraz wysokich umiejętności techników wykonujących aparaty słuchowe.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie firmy AUDIO SERVICE.


siemens_rgb_www_bigSiemens od ponad 130 lat tworzy rozwiązania poprawiające jakość życia osób z wadami słuchu. Ściśle współpracuje z ośrodkami uniwersyteckimi, klinikami i ośrodkami leczenia słuchu. W ofercie posiada aparaty słuchowe produkcji Niemieckiej dla niemal każdego rodzaju ubytku słuchu, w każdym przedziale cenowym i klasie.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie firmy SIEMENS.intertonFirma Interton założona w Niemczech w 1962. Firma ta rozwija się i produkuje aparaty słuchowe od ponad 50 lat a ich produkty są sprzedawane w ponad 70 krajach. Dzisiaj Interton funkcjonuje w Dani jest częścią grupy GN i używa technologii GN, by produkować jakościowo najlepsze aparaty słuchowe. W 2009r. do oferty dodano pięć nowych rodzin produktów, co pozwala na szybkie dobranie odpowiedniego aparatu słuchowego, który dostosowany będzie do potrzeb słuchowych każdego klienta.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie firmy INTERTON.